Volné pracovní místo  Instalační technik – AV/IT Instalace

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Česká společnost působící dlouhodobě na trhu, která poskytuje firmám služby z oblasti IT, prodeje kancelářské, výpočetní a audiovizuální techniky, rozšiřuje svůj tým a hledá do něho kolegu/kolegyni na realizaci audio vizuálních řešení a zajišťování servisu těchto zařízení.

Náplň práce
montáž audio vizuálních zařízení, projektorů, reproduktorů, HW pc
nastavování a servis SW audio/video zařízení s vazbou na IT
zodpovědnost za kvalitní a včasné provedení servisní zakázky
servis/instalace SW pro AV/IT produkty
vzdálená správa AV/IT a IT produktů
komunikace – příprava zakázek a projektů
zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického nebo IT směru
vhodné i pro absolventy
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
schopnost řešit technické problémy
komunikativní znalost AJ v prostředí IT výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zajímavou práci v příjemném kolektivu na HPP
Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
Firemní benefity

Vhodné pro

Absolventy.